ارتباط با ما2018-09-23T12:58:06+00:00

پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی در ایام کاری از 9 صبح الی 8 بعد از ظهر

پشتیبانی و پاسخگویی در تمامی ایام هفته و 24 ساعته

در صورت عدم اطلاع رسانی از طریق تلفن به ایمیل شما پاسخی داده نخواهد شد !

پشتیبانی و نگهداری سایت

زمانی که یک وب سایت راه اندازی(طراحی وب سایت) می شود، به این معنا نیست که همه چیز تمام شده و می توان با بارگذاری محتواها در آن، برای بهره وری و بازدهی منتظر ماند. بلکه سایت ها به پشتیبانی نیاز دارند. ممکن است در طی دوره های زمانی، سایت با مشکلات متعددی مواجه شود و یا با ورود افزونه های جدید، به تنظیم مجدد نیاز پیدا کند. بنابراین باید بتوان سایت را مطابق با فاکتورهای جدیدی که وارد بازار می شود، مدیریت و اداره کرد. در صورتی که از سایت پشتیبانی نشود، پس از مدتی به لینک های شکسته، افزونه های قدیمی و از رده خارج، سیستم مدیریت محتوای غیراستاندارد و … دچار می شود. بنابراین باید به طور مدام سایت بررسی و مطابق با استانداردهای روز دنیا بهینه سازی شود.

کارهایی که باید انجام شود:
حفظ و نگهداری اطلاعات سایت – 
آپلود فایلهای با حجم بالا در سایت – بروزرسانی قسمت های مختلف گرافیکی سایت – ایجاد کپی های پشتیبانی از پرونده ها در سرور سایت – پیاده سازی بهترین محتواها مطابق با الگوریتم های گوگل – ارائه آخرین ویرایش های ساختار سایت و ماژول های جدید – بروزرسانی محتوای سایت مطابق با اطلاعات ارسالی کارفرمایان – کمک به مدیران سایت ها برای بروزرسانی بهتر و آسان‎تر محتوا – نصب و راه اندازی ابزارهای جدید بر روی سایت به صورت خودکار – آموزش، راهنمایی و هدایت کاربران برای استفاده از امکانات جدید در سایت – حفظ سایت و برطرف کردن مشکلات ایجاد شده برای بازدهی بیشتر و موثرتر.

همکاران


مهدی بسحاق, برنامه نویسی و پشتیبانی

فرزانه سالاروند, طراح

فرزاد سالاروند, تهیه محتوا و طراح
طراحی سایت و بهینه سازی سایت شرکت نیرو ارکان کارون

مهدی علاپور, مدیریت و برنامه نویس

گروه طراحی آلت شیفت با 7 سال تجربه و تحقیق در زمینه طراحی سایت و با استفاده از آخرين تکنيکهای طراحی وب سايت میتواند بهترين و مدرنترين طراحی وب سايت را به شما ارائه دهد.

از مهارت و تخصص خود استفاده خواهیم کرد تا با توجه به نیاز شما یک وب‌سایت زیبا و کاربردی بیافرینیم.

New Courses

ارتباط با ما

آدرس:تهران، اتوبان امام رضا، خاتون آباد، خیابان شهید بهشتی9 الی 8 بعد از ظهر

Phone: 36465174-021

Mobile: 2-09120719021

Fax: 36465174-021

Web: www.altshift.ir

نوشته‌های تازه