تهیه محتوا2018-09-23T15:17:07+00:00

آیا میدانید از مهمترین عوامل برای قرار داشتن در رتبه های گوگل و بهینه سازی سایت تعداد صفحات سایت می باشد؟

آیا میدانید متن های کپی شده از سایت های دیگر ارزش و اعتبار کمتری برای گوگل دارد؟

آیا میدانستید اضافه کردن محتوا و ساختن صفحات جدید باعث بهتر شدن جایگاه سایت شما در گوگل می شود؟

مطمئن هستیم که وب سایت های زیادی را دیده اید که بعد از طراحی سایت و با پرداخت هزینه های سنگین توسط کارفرمایان، هنگامی که از آنها بازدید می کنید، خالی هستند و هیچ محتوایی برای ارائه ندارند. اکثر کارفرمایان و کسب و کارها به خاطر درگیری های شغلی و کاری موفق به تامین و ورود محتوای اولیه به وب سایت خود نمی شوند. به همین دلیل این وب سایت ها عموما هیچ محتوایی نداشته و یا دارای محتوای بسیار اندکی هستند. این موضوع علاوه بر اینکه باعث می شود مخاطبان پس از یک بار مراجعه به وب سایت مذکور مجددا به آن مراجعه نکنند، باعث می شود تا موتورهای جستجو مانند گوگل نیز در رتبه بندی وب سایت ها، این وب سایت ها را نادیده گرفته و یا امتیاز اندکی برای آنها قائل شوند.

میشود گفت تمامی مشتریان ما این سوال را دارند که داده های ما بسیار اندک است و شامل بیش از چند صفحه نمی شود و روشی برای تهیه محتوا وجود دار؟
یکی از خدمات ما، تامین و ورود محتوای وب سایت است تا سایتی کارآمد داشته باشید . همکاران ما می توانند پس از ورود محتوای ارائه شده از سمت شما، با جستجو در زمینه کاریتان اطلاعات جدید تهیه کنند و آنها را در قالب مقالات آموزشی، اخبار و گالری تصویر و… به وب سایت شما اضافه کنند. محتوای تهیه شده توسط همکاران ما از نظر میزان تطابق با استانداردهای موتورهای جستجوگر بهینه سازی می شود و پس از تنظیم کلمات کلیدی مرتبط بارگزاری می شوند.

New Courses

ارتباط با ما

آدرس:تهران، اتوبان امام رضا، خاتون آباد، خیابان شهید بهشتی9 الی 8 بعد از ظهر

Phone: 36465174-021

Mobile: 2-09120719021

Fax: 36465174-021

Web: www.altshift.ir

نوشته‌های تازه