خدمات ما 2018-05-22T12:03:17+00:00

چه چیزی ما را متمایز می‌کند؟

سرویس‌هایی انعطاف پذیر و عالی با قیمتی مناسب توسط افراد حرفه‌ای، با مهارت و تجربه بالا.
لابراتوآر رسانه یکی از دپارتمان‌های شرکت ایرسا پرداز پاسارگاد است که در 8 سال گذشته، به خلق آثار دیجیتال در حوزه طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی وب سایت شخصی ، طراحی وب سایت تجاری ، رابط کاربری ، اپلیکیشن‌ها و سایر خدمات مرتبط با دنیای دیجیتال پرداخته است. ما تیمی حرفه‌ای و با تجربه در زمینه خدمات مبتنی بر وب هستیم که برنامه‌نویسی، نه تنها شغل ما، بلکه هنر و زندگی ماست. ما معتقدیم برنامه‌نویسی فقط داشتن دانش نیست، بلکه خلق آثار خاص و منحصر به فرد برای کسب بهترین نتیجه در هر کسب و کاری است. اگر به دنبال طراحی سایت با کیفیت و برنامه‌نویسی حرفه‌ای هستید، ما برای انجام این کار آماده‌ایم؛ چرا که خلق آثار تحت وب تخصص ماست.

وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آن ها به شرح زیرند:

هزینه طراحی وب سایت، تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون و مجلات، بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان تنها با داشتن آدرس وب سایت شما به روز رسانی آسان و کم هزینه (در سایت های داینامیک بدون صرف هزینه و زمان) در مقایسه با تبلیغات چاپی و 

طراحی وب سایت با کارایی خوب میتواند: منشی، فروشنده، کارشناس مجازی و… باشد که به صورت خودکار زیر نظر یک مدیر، کلیه این عملیات را انجام دهد.

وب سایت دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد بی شمار مشتری را ٢۴ ساعته و هفت روز هفته دارد.تغییرات انجام شده در محصولات و قیمت آنها به سرعت به اطلاع دیگران می رسد.

وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتری های شما دارد و  فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت هزینه ها را کاهش می دهد.

.

مشاهده خدمات ما

.

We are not only developers, we crave for creating art

ما فقط طراح نیستیم، تشنه خلق هنریم

ALTSHIFT

New Courses

ارتباط با ما

آدرس:تهران، اتوبان امام رضا، خاتون آباد، خیابان شهید بهشتی9 الی 8 بعد از ظهر

تلفن: 36465174-021

تلفن همراه: 2-09120719021

فکس: 36465174-021

وبسایت: www.altshift.ir

نوشته‌های تازه