پشتیبانی 2018-09-23T13:39:00+00:00

منظور از پشتیبانی سایت، نگهداری و عملکرد صحیح یک سایت است.

زمانی که یک سایت شرروع به کار می کند به معنی این نیست که کار تمام است و می توانیم آماده بهره وری و بازدهی باشیم. بلکه به پشتیبانی مادام نیازمند است. و در زمانهایی ممکن است دچار مشکلاتی شود و یا با ورود کاربران جدید به تنظیمات جدید نیازمند باشد و با اضافه شدن افزونه های جدید به تنظیمات به روزتر نیازمند باشد. و باید سایت را با فاکتورهای جدید مدیریت و اداره کرد. و زمانی که پشتیبانی انجام نگیرد پس از مدتی دچار لینک های شکسته و افزونه های قدیمی و از رده خارج و سیستم مدیریت محتوای غیر استاندارد و … می شود و باید به صورت مداوم سایت بررسی و مطابق با استانداردهای روز دنیا بهینه سازی شود. پشتیبانی بر اساس میزان امکانات و شرایط آنها صورت می گیرد.

سایتهایی که در معرض دید بازدیدکننده ها قرار می گیرند، باید به طور مداوم بروزرسانی شوند. برای تایید صحت و درستی کارکرد سایت، وجود پشتیبان ضرورت پیدا می کند. با وجود پشتیبان می توان تمام خطاها و مشکلاتی که در سایت ایجاد شده اند را برطرف کرد.

چرا شما به پشتیبان نیاز دارید ؟
۱. روزانه حملات بسیار زیادی به سایت ها می شود که شاید شما همین الان به سایت خودتان آگاه نباشید زیرا باید افزونه ها و ابزارهای تشخیص هک روی سایت شما نصب و تنظیم گردند. بسیاری از مشتریان بعد از شروع همکاری با ما از سطح حملات به سایت خود متعجب می‌شوند.
۲. در بسیاری از مواقع پس از بروزرسانی افزونه تداخل ایجاد شده و سایت بالا نمی‌آید. تیم ما با دانش و تخصص بروز این کار را به خوبی انجام می‌دهد.

مزایای پشتیبانی سایت

 • حفظ و نگهداری اطلاعات سایت و به روز شده
 • آپلود فایلهای با حجم بالا در سایت
 • بروزرسانی قسمت های مختلف در زمینه گرافیکی سایت
 • ایجاد کپی های پشتیبانی از پرونده ها در سرور سایت
 • تهیه بهترین محتوا مطابق با الگوریتم های گوگل
 • ویرایش های ساختار سایت و ماژول های جدید و به روز
 • بروزرسانی محتوای سایت مطابق با اطلاعات ارسالی کارفرمایان
 • کمک به مدیران سایت ها برای بروزرسانی بهتر و آسان‎تر محتوا
 • نصب و راه اندازی ابزارهای جدید بر روی سایت به صورت خودکار
 • آموزش، راهنمایی و هدایت کاربران
 • حفظ سایت و برطرف کردن مشکلات ایجاد شده

مراحل پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت یک فرآیند کوتاه و تنها یکبار انجام نمی باشد بلکه به کار مداوم و فراوان دارد . در زمانی که برای ارتقا رتبه و افزایش تعداد بازدید کنندگان اهمیت قائل باشند پشتیبانی از وب سایت ممکن است تا چند سال ادامه پیدا کند و به صورت مداوم تمدید شود. و می توانیم هر روز شاهد ورود تعداد زیادی از بازدید کنندگان از سایت باشیم.

پشتیبانی وب سایت در چند مرحله انجام می شود:

نگهداری و پشتیبانی امنیتی

پس از راه اندازی وب سایت برای حفظ حریم شخصی بازدید کنندگان و خارج کردن اطلاعات از دسترس افراد سود جو در سایت ضرورت پیدا می کند. در صورتی که سایت در مورد خرید و فروش محصولات و خدمات فعالیت دارد و بازدیدکنندگان اطلاعات بانکی خود را در سایت وارد می کنند، حفظ امنیت آنها ضرورت بیشتری دارد. حضور هکرها به معنای دسترسی به اطلاعات بانکی کاربران و در نتیجه می تواند عواقب وخیمی را به دنبال داشته باشد. بنابراین بررسی مدام سایت و تغییر کدهای موجود می تواند از ورود هکرها به داخل سایت جلوگیری کند که این کار توسط پشتیبان امنیتی انجام می شود.

نگهداری و پشتیبانی محتوایی

پس از حفظ حریم شخصی کاربران، نوبت به بارگذاری محتواها در سایت می رسد. محتواها عامل سئو وب سایت هستند. بنابراین پشتیبانی تاثیر زیادی در حفظ رتبه سایت دارد. پشتیبانی محتواها با بررسی و تغییر لینک های شکسته، بازنویسی محتواهای کپی شده و … انجام می شود.

New Courses

ارتباط با ما

آدرس:تهران، اتوبان امام رضا، خاتون آباد، خیابان شهید بهشتی9 الی 8 بعد از ظهر

تلفن: 36465174-021

تلفن همراه: 2-09120719021

فکس: 36465174-021

وبسایت: www.altshift.ir

نوشته‌های تازه